Articole despre liverpool - salzburg 4-3

Jurgen Klopp, după Liverpool - Salzburg, scor 4-3: Am pierdut controlul meciului câteva minute şi nu trebuia să se întâmple aşa ceva

Antrenorul echipei Liverpool, Jurgen Klopp, a declarat, miercuri seară, că echipa sa a pierdut controlul meciului cu Salzbug pentru câteva minute, iar aşa ceva nu trebuia să se întâmple. Liverpool a învins, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 4-3, echipa Salzburg, într-un meci din grupele Ligii Campionilor, în care austriecii au egalat de la 3-0 pentru englezi.

Joi, 03.10.2019, 08:11
Liga Campionilor: Liverpool - Salzburg, scor 4-3, după ce austriecii au egalat de la 3-0 pentru englezi. Victorii pentru Ajax şi Lyon, cu Marin şi Tătăruşanu rezerve

Formaţia Liverpool a învins, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 4-3, echipa Salzburg, într-un meci din grupele Ligii Campionilor, în care austriecii au egalat de la 3-0 pentru englezi. Tot miercuri, echipele lui Răzvan Marin şi Ciprian Tătăruşanu, Ajax Amsterdam şi Olympique Lyon, au obţinut victorii. Cei doi români au fost rezerve.

Joi, 03.10.2019, 00:09