Becali a plecat iar nervos de la stadion: "Jucatori fara caracter, Kovacs ne-a jefuit

Patronul Stelei, Gigi Becali, a plecat nervos de la stadionul Astra, dupa ce echipa sa a inregistrat astazi al doilea esec consecutiv.

Dupa 0-3 cu Gaz Metan, astazi ros-albastrii au pierdut cu 1-2 in fata Pandurilor din Tg Jiu.

De aceasta data, finantatorul a rezistat ceva mai mult si nu a mai plecat la pauza sau la jumatatea reprizei secunde, asa cum a facut-o de atatea ori in trecut. A vrut sa ramana pana la final, dar cand a vazut accidentarea lui Bacila s-a ridicat de pe scaun si a coborat din tribuna.

"Arbitrajul a fost jaf la drumul mare in seara asta. E posibil sa fie si-un ordin de sus, nu suntem lasati sa jucam. Istvan Kovacs a fost tot timpul impotriva noastra. E si vina jucatorilor, s-au crezut invingatori dupa ce au dat golul. Trebuiau sa joace si dupa gol cum au facut-o tot meciul de altfel, nu trebuiau sa le dea sanse. Jucatori fara caracter, asta sunt!", a spus Gigi Becali la finalul meciului.

sursa: gsp

VIDEO! Noul gazon de pe Arena Nationala a fost montat in 12 ore... Steaua - Pandurii 1-2 / Jaka umilinta!...

Hello Chef sezonul 7, 25 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Mishei Sambata, 25.05.2024, 15:58