Minutul 83 al meciului dintre Dainava si Banga a adus, in loc de fotbal, o scurta repriza de box. Nici vorba de cearta intre echipe! Doi fotbalisti ai gazdelor si-au impartit, din colegialitate, cativa pumni. Au fost eliminati

Deividas Padaigis si Titas Vitukynas n-au mai rezistat tensiunii si au incins un meci de box in mijlocul unei partide de fotbal. Baietii sunt colegi de echipa la Dainava, dar asta a contat mai putin in minutul 83 al meciului cu Banga, pierdut cu 0-1.

VIDEO: Cea mai rapida eliminare din istorie! A primit cartonas rosu dupa doar 10 secunde... Galerie FOTO: Ce-a fost in mintea lor? TOP 5 cele mai urate tricouri de fotbal din istorie...

Hello Chef sezonul 7, 25 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Mishei Sambata, 25.05.2024, 15:58